All of Saturday's latest scores and games



skysports efl championship 5678002



Bath City


0


0


15:00



Dartford




Chelmsford


0


0


15:00



Weymouth




Chippenham Town


0


0


15:00



Braintree Town




Dartford


P


P


15:00



Aveley





Postponed : Other



Havant and Waterlooville


P


P


15:00



Welling United





Postponed : Other



Maidstone Utd


0


0


15:00



Hemel Hempstead




St Albans


0


0


15:00



Taunton




Tonbridge Angels


0


0


15:00



Yeovil Town




Torquay United


0


0


15:00



Slough




Truro City


P


P


15:00



Eastbourne Borough





Postponed : Other



Weston-s-Mare


P


P


15:00



Farnborough





Postponed : Other



Banbury


P


P


15:00



Rushall Olympic





Postponed : Waterlogged Pitch



Blyth Spartans


P


P


15:00



Buxton





Postponed : Waterlogged Pitch



Chester FC


0


0


15:00



Scarborough Athletic




Darlington


0


0


15:00



Alfreton Town




Gloucester


0


0


15:00



South Shields




Kings Lynn Town


P


P


15:00



Chorley





Postponed : Other



Scunthorpe United


0


0


15:00



Curzon Ashton




Southport


0


0


15:00



Brackley Town




Tamworth


0


0


15:00



Farsley




Warrington Town


0


0


15:00



Boston United




Bognor Regis Town


0


0


15:00



Cheshunt




Canvey Island


0


0


15:00



Billericay Town




Chatham Town


0


0


15:00



Margate




Dulwich Hamlet


0


0


15:00



Hornchurch




Enfield Town


P


P


15:00



Kingstonian




Folkestone Invicta


0


0


15:00



Potters Bar Town




Haringey Borough


0


0


15:00



Whitehawk




Hashtag United


0


0


15:00



Carshalton Athletic




Hastings United


0


0


15:00



Lewes




Horsham


0


0


15:00



Wingate & Finchley




AFC Totton


0


0


15:00



Plymouth Parkway




Beaconsfield


0


0


15:00



Hayes & Yeading




Chesham


0


0


15:00



Swindon Supermarine




Dorchester


0


0


15:00



Gosport Borough




Hanwell Town


0


0


15:00



Sholing




Harrow Borough


0


0


15:00



Didcot Town




Hungerford Town


0


0


15:00



Walton & Hersham




Merthyr Town


0


0


15:00



Bracknell Town




Salisbury FC


0


0


15:00



Poole Town




Tiverton Town


0


0


15:00



Winchester City




Ashton Utd


0


0


15:00



Guiseley




Atherton Collieries


0


0


15:00



Gainsborough Trinity




Basford United


0


0


15:00



Hyde




Morpeth Town


0


0


15:00



Bamber Bridge




Whitby Town


0


0


15:00



FC United of Manchester




Workington


0


0


15:00



Bradford P A




Worksop


0


0


15:00



Radcliffe




Standard Liege


0


0


15:00



Oud-Heverlee Leuven




Union Saint-Gilloise


0


0


17:15



Westerlo




Club Brugge


0


0


19:45



KAS Eupen




SC Farense


0


0


15:30



FC Famalicao




Moreirense


0


0


18:00



GD Chaves




Boavista


0


0


20:30



Estoril






Source link

About The Author

Scroll to Top